Kim jesteśmy?

Pasjonatami podróży, rozwoju mentalnego, wielbicielami odkrywania najdalszych zakątków tego świata, podróżnikami z dużym doświadczeniem, miłośnikami aktywności fizycznej i życia, zwykłymi ludźmi, tylko serca jakieś wielkie nam wyrosły… !!

Kochamy życie we wszystkich jego barwach i chcemy się z Tobą dzielić naszą radością, uśmiechem, energią, sprawiać, by Twoje życie nabrało niezwykłych barw, abyś dzięki podróżom zobaczył więcej świata i … siebie ! Podobno wychodzi nam to całkiem dobrze!

Jak doszło do powstania Travel4Heart?

Wszyscy, którzy tworzymy ten projekt, nie spotkaliśmy się przypadkiem. Przez ostatnie 10 lat, wcześniej jako Active Asia Podróże z Duszą, tworzyliśmy wspólnie wiele projektów w branży podróżniczej, sportowej oraz body&mind. Prywatnie jesteśmy długoletnimi przyjaciółmi, których połączyła jedna siła – miłość do człowieka , ciekawość świata i filozofia love & peace.

Nasz projekt z czasem zmienił nazwę na Travel4Heart, która idealnie oddaje profil wypraw, specyfikę naszych podróży i podejścia do życia.

 

Co nas łączy?

Połączyła nas pasja do niebanalnych podróży, w czasie których odkrywamy samych siebie. Lubimy podróżowanie poza strefą komfortu, w nieznane zakątki, skrajnie różne kulturowo. Weryfikowanie własnych przyzwyczajeń i nawyków jest dla nas istotną składową wypraw, gdyż jak wiemy – nie zawsze są one jedyne słuszne. Wierzymy, że to właśnie dzięki tej otwartości mamy możliwość porozmawiania z naszym ego, czasem strachem czy zatwardziałymi przekonaniami. Rozwijamy się duchowo, stajemy się ludźmi bogatszymi wewnętrznie a na końcu po prostu bardziej szczęśliwymi! Do tego służą nam podróże.

 Serdecznie zapraszamy do wspólnej przygody!

Nasz Team

MARZENA GROSS

Witajcie Kochani! 

Oto ja- sprawczyni całego zamieszania, założycielka Travel4Heart, pasjonatka podróży i pracy z ludźmi. Z wykształcenia jestem filologiem i muzykiem, z pasji podróżniczką zafascynowaną światem, mnogością jego kultur i kolorów. Podróże dla mnie to dużo więcej niż zwiedzanie nowych miejsc, każda wyprawa to przygoda zmieniająca kawałek serca, to mój sposób na życie i obdarowywanie najbliższych tym, co uważam za najcenniejsze- miłością do świata i człowieka. Uwielbiam pracę z ludźmi, obserwację ich w nowych warunkach, cieszę się, że moją działalnością mam szansę mieć wpływ na budowanie wewnętrznych nowych światów w moich Podróżnikach.

ISMAIL HAOUARI

Cześć! To właśnie ja przywitam Was w kolorowym Maroku! Jestem współtwórcą programów i opiekunem naszych marokańskich Podróżników. Liczne wspólne dyskusje doprowadziły nasz team do tego, że marokańskie wyprawy kiełkowały, ewaluowały w swoim kształcie aż w końcu stały się unikalną kompozycją Maroka prawdziwego – z całym jego bogactwem i inwentarzem, takiego jakie chciałbym Wam pokazać- bez upiększających historyjek na potrzeby turystyczne. Uwielbiam mój kraj i kulturę oraz Waszą radość i wszystkie inne emocje, gdy go poznajecie!

Ismail to ogromnie pozytywna, radosna afrykańska energia, zjednujący sobie absolutnie wszystkich swoim optymizmem i żywotnym nastawieniem do świata. Otwarty umysł, wielkie serce, człowiek od spraw tzw.niemożliwych. 

MAGDALENA PRIEDITIS

Dzień dobry Kochani, jestem współtwórczynią i koordynatorką programów aktywnego wypoczynku w Travel4Heart od początków powstania projektu. Managerką sportu, nauczycielką jogi i nowatorskiego programu Nirvana Fitness oraz tańca afrykańskiego – mojej największej życiowej pasji. Uwielbiam pracę z ludźmi a w szczególności z kobietami. Od dłuższego czasu staram się zaszczepić w ludziach dążenie do powrotu do natury. Moje programy buduję w oparciu o harmonię z naturą i czerpanie energii witalnej z Ziemi i otaczającej nas przyrody. Nie wystarczy dbać o ciało, obecnie konieczne jest a niekiedy i ważniejsze, redukowanie stresu i przywracanie równowagi mentalnej. Tym właśnie zajmuję się podczas naszych wspólnych podróży.

Magdalena to człowiek o wielkim sercu, pełna miłości do życia, dobra, entuzjazmu i oddania dla ludzi. Spotkanie z nią to pokłady pozytywnej energii, która nie opuszcza na długo.

PAWEŁ GUTRAL

Cześć, jestem wielbicielem Azji, głęboki wpływ wywarła na mnie szczególnie bliska memu sercu Japonia. Wielokrotne wizyty umożliwiły mi między innymi opanowanie starożytnych japońskich praktyk radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jestem doświadczonym nauczycielem Jogi Kundalini, właścicielem Akademii Redukcji Stresu oraz Endorfia Floating w Gdańsku, podobno ciepłym i sympatycznym gościem.
Najbardziej kręci mnie bliski kontakt z drugim człowiekiem. Wydaje mi się, że głęboka relacja na płaszczyźnie związkowej, przyjacielskiej czy rodzicielskiej daje nam to, czego potrzebujemy w życiu, czyli poczucie spełnienia, zaufanie do siebie i innych oraz wiarę we własne siły. Autentyczna bliskość, a nie maski i fasady, które każdy (czasami bezwiednie) przywdziewa, aby lepiej wypaść, prawdziwa otwartość, a nie izolacja i samotność mimo tłumu, to są wartości, które sprawiają że warto żyć!

Pozostali

CHAN

Nasza azjatycka siostra, jest z nami od początków powstania projektu. Prawa ręka organizatorska, azjatycki spokój umysłu, ogromne doświadczenie w turystyce i pracy z ludźmi a prywatnie pasjonatka tajskiego boksu.

SIMON

Kambodżanin bardzo kochający swój kraj i chętnie opowiadający o jego bogactwie i bolesnej historii, z wielkim doświadczeniem w turystyce, jest z nami od początków powstania projektu. Opiekun naszych kambodżańskich grup.

LARBI

Przyjaciel projektu od początków jego powstania, Marokańczyk podobno z europejską duszą. To w jego saharyjskim domu doświadczysz autentyzmu pustyni, spotkań z lokalną kulturą, miejscowymi ludźmi i rozmów na wydmach do świtu.

KATE

Specjalistka od wynajdywania tzw. programowych perełek, miejsc ukrytych z wielkim potencjałem podróżniczym, świetna organizatorka programów aktywnego wypoczynku, gaduła zafascynowana relacjami międzyludzkimi.

THAIDY

Nasz kambodżański towarzysz podróży, przewodnik-pasjonata, nie mający sobie równych w wiedzy i poczuciu humoru a prywatnie świetny tancerz i fotograf.

TAWANSAI

Z pochodzenia Tajka, zamieszkała na stałe w Tajlandii. W Travel4Heart odpowiedzialna za część turystyczną wypraw. Od wielu lat współpracująca z kilkoma najbardziej prestiżowymi azjatyckimi agencjami i biurami podróży. Z pasji - organizatorka ślubów na rajskich wyspach.