INDONEZJA – TWOJE RAJSKIE WAKACJE 

JAWA-BALI-WYSPY GILI ostatnie wolne miejsca

wyprawa wakacyjna, polecana dla rodzin z dziećmi

Termin wyprawy: 16-31.07.2020

Indonezja – największy wyspiarski kraj na świecie, ponad 18 tysięcy większych i mniejszych wysp położonych między Oceanem Indyjskim a Spokojnym. Niewiele jest miejsc na świecie o takiej różnorodności kulturowej, religijnej i kulinarnej. Kraj niezwykle barwny – rajskie plaże, malownicze kaskadowe pola ryżowe, majestatyczne wulkany, wielokulturowe miasta i pyszne jedzenie.

Czy można wyobrazić sobie piękniejsze rajskie wakacje?

Przed nami: Jawa – Bali – Wyspy Gili

Wyprawa aktywna, wspaniale nadająca się na rodzinne wakacje z dziećmi. Zarówno wielbiciele aktywności fizycznej jak i słodkiego nicnierobienia znajdą tutaj coś dla siebie. Znakomicie zachowane proporcje aktywności i wypoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z programem.

TERMIN: 16.07-30.07

16.07

Wylot z Polski

17.07

Przylot do Dżakarty, zakwaterowanie i odpoczynek po podróży.

18.07

Przelot na wyspę Jawa do Yogyakarty.

Spacer po mieście słynną ulicą Malioboro, odwiedzimy wpisaną na listę UNESCO hinduską świątynię Prambanan oraz popróbujemy lokalnego jedzenia. Jeśli czas nam pozwoli zajrzymy też do Pałacu Wodnego i podziemnego meczetu. Zapoznamy się również z batikiem- tradycyjną indonezyjską techniką malarską.

19.07

Dzisiaj czeka nas wizyta w pięknym kompleksie świątynnym, wpisanym na listę UNESCO – Świątyni Borobudur, gdzie podziwiać będziemy płaskorzeźby wykute w kamieniu, przedstawiające sceny z życia Buddy oraz wielką stupę na szczycie świątyni.Wybierzemy się tam o wschodzie słońca a popołudnie spędzimy na zakupach na lokalnym targu.

20.07

Ruszamy w kierunku niewątpliwie jednego z najpiękniejszych miejsc Indonezji – Wulkanu Bromo, położonego na równinie Parku Narodowego Bromo-Semeru-Tengger.

Czeka nas dzisiaj całodzienny przejazd autobusem zaś kolejnego dnia wstajemy lada świt na wschód słońca- będzie ciężko, ale cały spektakl jest tego wart! 🙂

21.07

Pobudka nad ranem i przejazd jeepami na wschód słońca nad Wulkanem Bromo, następnie możliwość wejścia na szczyt wulkanu i zajrzenia do jego „paszczy”, wypuszczającej kłęby dymu,bowiem Bromo dymi niemal bez przerwy.

Po trekkingu na Bromo wracamy na śniadanie, doładowanie akumulatorów i ruszamy w dalszą podróż do Surabaya.

Lot na wyspę Bali, wieczorny odpoczynek.

22.07

Dzień na relaks, odpoczynek, słodkie nicnierobienie na Bali 🙂

23-24.07

Ruszamy w głąb wyspy- do stolicy jogi i wegańskiego jedzenia czyli urokliwego miasteczka Ubud- kulturalnej stolicy Bali.

Wizyta na przepięknych tarasach ryżowych Tegalalang.

Ubud Monkey Forest czyli świątynia w lesie zamieszkałym przez małpy.

Odwiedzimy słynną świątynię Tirta Empul , gdzie Hinduiści dokonują ablucji.

Przed nami również lokalny targ, kąpiel w przepięknym wodospadzie oraz plantacja kawy Kopi Luwak

Na deser rozkoszować będziemy się wieczornym pokazem tradycyjnego balijskiego tańca Kecak Dance- niesamowitym performance, składającym się ze śpiewu, tańca, muzyki i gry aktorskiej.

A to wszystko uzupełnione nocnym klimatem i palącym się wokół ogniem.

25.07

Czas na relaksacyjną część naszej wyprawy. Kierunek- Wyspy Gili u wybrzeża Lombok.

Wyspy Gili spełniają wszelkie oczekiwania jakie można mieć wobec egzotycznych plaż- krystalicznie czysta turkusowa woda, biały miękki piasek, jedne z nich wspaniałe do pływania, inne- do nurkowania czy surfingu.

Zakwaterowanie na jednej z nich, z możliwością odwiedzenia okolicznych wysepek.

25-30.07

Wyspy Gili, gdzie czekają nas wakacyjne klimaty, można spotkać żółwie, oddać się błogim masażom, wypić drinka z palemką. Wielbiciele aktywnego wypoczynku będą mieli sposobność snorkelingu z maską i rurką, podziwiania raf koralowych, kolorowych rybek jak też surfingu.

30.07

Ruszamy promem na wyspę Lombok, następnie na lotnisko skąd wylecimy do Dżakarty i powrócimy do kraju (lądowanie w Polsce 31.07)

KOSZT:

2200 PLN+650 USD

Koszt zawiera:

zakwaterowanie w standardzie 2-3*w pokojach 2 osobowych z klimatyzacją lub wiatrakiem(wyspy), pod wulkanem Bromo możliwe pokoje 2-4 osobowe

wszystkie śniadania

wszystkie transfery-vany, autobusy, jeepy, łodzie, riksze

bilety wstępu do w/w atrakcji i doświadczonych przewodników

opiekę polskiego pilota

ubezpieczenie podróżne

Koszt nie zawiera:

biletów lotniczych Warszawa-Dżakarta -Warszawa ( przewidywana cena 2400-3200 pln)

lotów wewnętrznych: Dżakarta – Yogyakarta, Surabaya – Bali, Lombok – Dżakarta (przewidywana cena 500 – 700 pln)

Pomagamy w zakupie biletów lotniczych

wycieczek fakultatywnych na wyspach Gili

pozostałego wyżywienia

wydatków własnych

ZGŁOSZENIA, PYTANIA

Marzena Gross +48 605 340 041

marzenagross@travel4heart.eu

Jeśli nie odbieramy to znaczy,że jesteśmy właśnie w trakcie którejś z wypraw. Wyślij nam wiadomość sms/WhatsApp lub email, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe.